Повний каталог

Меблі для дітейМеблі для навчанняСпортивно-ігрові мебліМатрациМеблі для домуДиваниШафи-купе

Оплата

Оплата замовлення здійснюється в салоні готівкою або через термінал, а з інших міст – перерахунком на карточку або безготівковим розрахунком (оплата рахунка через будь-які банківські відділення)

 • передоплата замовлення складає 70% від суми замовлення, в окремих випадках сума погоджується індивідуально
 • незалежно від суми передоплати та терміну виготовлення *вартість замовлення залишається незмінною
 • оплата на карточку ПриватБанка (комісія – 0,5%)
 • безготівковий розрахунок – передоплата в сумі 70% згідно отриманого рахунку здійснюється в любому банківському відділені України. Комісія за перерахунок в середньому складає від 0,5 до % (залежить від банку).Залишок суми оплачується перед відправленням товару або при отриманні товару на транспортній компанії (тільки через ті транспортні кампанії, в яких є така послуга).


БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

- для переказу на розрахунковий рахунок ФОП Мисечко Л. Р.
р/р 26002052523998 в ПАТ КБ “Приватбанк”,
МФО 336677, ідент. код 2463802369

СОЦІАЛЬНІ ЗНИЖКИ

Усвідомлюючи соціальну відповідальність перед суспільством, а насамперед перед тими, хто потребує допомоги та опіки, ми запроваджуємо соціальні знижки для певних категорій покупців:

 • знижку до 5% для родин з 3-ма та більше дітей
 • знижку до 10% для дітей-сиріт
 • знижку до 10% для інвалідів 1-ї групи та дітей-інвалідів
 • знижка до 5% для учасників бойових дій на сході та до 10% для поранених та інвалідів війни

Для отримання відповідної знижки необхідно при оформленні замовлення представити будь-які підтверджуючі документи.


Благодійна акція “НАДІЯ НА ЖИТТЯ”

Разом в вами ми хочемо долучитись до збору коштів для лікування онкохворих дітей. Сучасна медицина доводить, що цю страшну недугу можна побороти, але для цього потрібні немалі кошти. Для прикладу, сума в 50-100 тисяч доларів, необхідних для лікування, для пересічної української родини є просто нереальною. Але якщо цю суму розділити на кількість всіх жителів України, то вийде всього 2 цента або 16 коп. Виходить, щоб дати хворій дитині надію на життя, нам самим потрібно зробити власний крок, маленький чи великий, але не дивитись в бік багатшого сусіда чи знайомого. Ми будемо 1% від зароблених коштів спрямовувати адресно на допомогу хворим дітям або фонду. Ви також можете це зробити самі, переказавши навіть мінімальну суму на рахунок фонду чи конкретної дитини, а нам представити квітанцію для отримання відповідної знижки. Разом ми можемо дати хворим дітям надію жити та врятувати не одне людське життя.


Акція “Знижка дня”

Ви бажаєте придбати товар із знижкою? Кожного дня ми пропонуємо придбати один з товарів по максимальній знижці. Для цього потрібно до закінчення акції зробити замовлення акційного товару (по телефону чи електронці) та оплатити його. Слідкуйте за акцією та заощаджуйте кошти!


Доставка »

  30.03.22 – ВАЖЛИВО!!! З 01 квітня наш салон меблі зачиняється на невизначений час. Інтернет-магазин продовжує працювати онлайн, на складі є маса товару, а також є можливість замовити товар з підконтрольної території. Консультуємо та приймаємо замовлення 24/7 за робочими телефонами, по Viber або на електронну пошту.

  12.03.22 – З понеділка 14.03.22р. магазин буде працювати в робочі дні з 10 до 14 год. (у випадку спокійної обстановки у місті). Також робочі телефони, а також додатковий (097) 541-79-21 працюватимуть щоденно з 9 до 20год.

Всі новини »
Всі останні пропозиції »
Реклама
Створення Веб сайтівРозробка сайтів «під ключ».
Встановлення Інтернет магазинів
InBiz.com.ua
© 2009–2022 Інтернет-магазин «Домовик». Всі права захищено.